Parapsikoloji

Posted on 25 feb 2019 Cenap Eryılmaz   |  Metafizik Nedir

Gizli İlimler; Spiritüalizm, Parapsikoloji, Bioenerji (Chi, Ki, Prana), Metafizik, Ledün İlmi, Paranormal Olaylar, Doğal Şifacılık, Okültizim, Maji, Ezoterizm, Konularında Uzman Cenap Eryılmaz

İnsanlarda bilinen beş duyunun dışında, insanların bilinmeyen duyularıyla algılanabilen alemlerin, yani beş duyunun ötesindeki alemleri, bilinmeyen görünmeyen yönleriyle inceleyen, görünmeyen alemleri - enerjilerin tesirlerini - inceleme yönetme, yönlendirme bilimine kısaca parapsikoloji denir. İnsan etten kemikten bir varlık değildir. Görünen bir alem olduğu gibi görünmeyen ( fizik ötesi ) bir alem de vardır. Nazar, büyü, cin, melek, insan beyninin sınırları, canlı, cansızlara tesir etmek gibi kavramlar parapsikoloji konularına girer.

Dünyanın her yerinde Parapsikoloji merkezleri vardır. Bu Parapsikoloji merkezleri olan ülkelerin başında Rusya , Amerika, Japonya, İngiltere, Çin, Hollanda, Almanya, Fransa, Portekiz, İsviçre bu ilimleri bilimsel olarak inceleyen ülkelerdir.

Dünyada resmi Parapsikoloji labaratuvarları; A.B.D, Almanya, Japonya, İskoçya, İtalya, Fransa gibi gelişmiş ülkeler Parapsikoloji, Bioenerji gibi konular devlet destekli hastaneler dahil pek çok alanda itibar gören ve insanlık için kullanılan bir ilim ve bilimdir.

 

Gallery

Hakkımızda

Cenap Eryılmaz, dünya çapında Gizli İlimler; Spiritüalizm, Parapsikoloji, Bioenerji (Chi, Ki, Prana), Metafizik, Ledün İlmi, Paranormal Olaylar, Şamanizm, Doğal Şifacılık, Şambala, Okültizim, Maji, Ezoterizm Konularında Uzman ve bu konularda çalışmalar yapan, kendisine danışan kişilerin hayatlarını ciddi anlamda değiştiren, gerçek anlamda insanların üzerindeki etki ve tesir gibi olumsuzlukları kaldıran, olumlu geri dönüşümler almış bir üstaddır. 2006 yılından bu tarafa aktif olarak çalışan, güvenilir ileri düzey Gizli ilimler Uzmanıdır.

Bize Ulaşın


İletişim : 0530 120 47 97