Bioenerji

Posted on 25 feb 2019 Cenap Eryılmaz   |  Metafizik Nedir

Gizli İlimler; Spiritüalizm, Parapsikoloji, Bioenerji (Chi, Ki, Prana), Metafizik, Ledün İlmi, Paranormal Olaylar, Doğal Şifacılık, Okültizim, Maji, Ezoterizm, Konularında Uzman Cenap Eryılmaz

Var olan her şeyin bir enerjisi vardır. Bioenerji, insan bedenindeki enerji kırılmalarını onarmaya yarayan pozitif enerji yöntemidir.

En çok bilinen 7 enerji merkezimiz vardır. Bu enerji merkezlerine çakra denilmektedir. Her enerji merkezinin frekansı ve bu enerjilerden beslendiği organlar farklıdır. Bu enerji merkezlerinde oluşan negatif enerji kirliliği hangi organı etkiliyorsa hem o organlarla alakalı olarak sıkıntılar oluşmaktadır, hem de enerji merkezinin birinde oluşacak tıkanıklıklar sonucunda vücutta enerji akışı bozulmaktadır.

Bioenerji, bu çakralardaki kirli negatif enerji blokajlarını açmayı topraklamayı amaçlayan doğal bir alternatif yardımcı tıp uygulamasıdır.

Gallery

Hakkımızda

Cenap Eryılmaz, dünya çapında Gizli İlimler; Spiritüalizm, Parapsikoloji, Bioenerji (Chi, Ki, Prana), Metafizik, Ledün İlmi, Paranormal Olaylar, Şamanizm, Doğal Şifacılık, Şambala, Okültizim, Maji, Ezoterizm Konularında Uzman ve bu konularda çalışmalar yapan, kendisine danışan kişilerin hayatlarını ciddi anlamda değiştiren, gerçek anlamda insanların üzerindeki etki ve tesir gibi olumsuzlukları kaldıran, olumlu geri dönüşümler almış bir üstaddır. 2006 yılından bu tarafa aktif olarak çalışan, güvenilir ileri düzey Gizli ilimler Uzmanıdır.

Bize Ulaşın


İletişim : 0530 120 47 97